Green Melk
Green Melk@
Green Melk

راهنمای سایت

‏517

راهنمای اجاره و رهن ملک در سایت املاک خانه سبز

پس از مراجعه به سایت املاک خانه سبز شما می‌توانید از گزینه رهن و اجاره که در منوی بالای صفحه قرار دارد یا فیلد اجاره ملک و یا از طریق فیلتر جستجو از طریق نقشه برای مشاهده موردهای رهن و اجاره‌ای استفاده کنید. با لمس دکمه رهن و اجاره در منوی بالا صفحه یا لمس فیلد اجاره ملک و یا وارد کردن شهر یا منطقه مورد نظر در فیلتر جستجوی نقشه در وسط صفحه شما به گزینه‌های رهن و اجاره وارد می‌شوید. پس از ورود به فیلد اجاره ملک هم اکنون با گزینه‌های رهن و اجاره‌ای مواجه می‌شوید. از طریق اسلاید‌های بالای صفحه می‌توانید موقعیت مکانی، متراژ، مبلغ رهن و اجاره دلخواه خود را اعمال کنید و سپس بر روی دکمه جستجو در سمت چپ کلیک کنید تا جستجوی شما بر اساس موارد اعمال شده تکمیل گردد. شما نیز می‌توانید با کلیک برروی گزینه تصویر، موردهای تصویردار را مشاهده کنید. بعد از انتخاب مورد اجاره‌ای و رهنی دلخواه خود شما به صفحه مورد اجاره‌ای وارد می‌شوید. در این صفحه شما به تمامی ویژگی‌ها و امکانات ملک دلخواه خود دسترسی پیدا می‌کنید. پس از ارزیابی ملک دلخواه خود هم اکنون از قسمت مشاورین خانه سبز که در سمت چپ صفحه قرار دارد می‌توانید با یکی از مشاورین املاک و یا با شماره 03134108 تماس حاصل کنید تا از جزئیات دقیق ملک و موجود بودن آن آگاه شوید. لازم به ذکر است پس از تماس با مشاور مورد نظر، شماره پرونده ملک دلخواه خود را جهت اطلاع در اخیار مشاور قرار دهید.

راهنمای خرید ملک در سایت املاک خانه سبز

پس از مراجعه به سایت املاک خانه سبز شما می‌توانید از گزینه فروش که در منوی بالای صفحه قرار دارد یا فیلد خرید ملک برای مشاهده موردهای فروشی ملک استفاده کنید. با لمس دکمه فروش در منوی بالا صفحه یا لمس فیلد خرید ملک در وسط صفحه شما به گزینه‌های فروش ملک خانه سبز وارد می‌شوید. پس از ورود به فیلد خرید ملک هم اکنون با گزینه‌های فروشی ملک مواجه می‌شوید. از طریق اسلاید‌های بالای صفحه می‌توانید موقعیت مکانی، متراژ، قیمت ملک و نوع سند ملک دلخواه خود را اعمال کنید و سپس بر روی دکمه جستجو در سمت چپ کلیک کنید تا جستجوی شما بر اساس موارد اعمال شده تکمیل گردد. شما نیز می‌توانید با کلیک برروی گزینه تصویر، موردهای تصویردار را مشاهده کنید. بعد از انتخاب مورد فروشی دلخواه خود شما به صفحه ملک فروشی مورد نظر خود وارد می‌شوید. در این صفحه شما به تمامی ویژگی‌ها و امکانات ملک دلخواه خود دسترسی پیدا می‌کنید. پس از ارزیابی ملک دلخواه خود هم اکنون از قسمت مشاورین خانه سبز که در سمت چپ صفحه قرار دارد می‌توانید با یکی از مشاورین املاک و یا با شماره 03134108 تماس حاصل کنید تا از جزئیات دقیق ملک و موجود بودن آن آگاه شوید. لازم به ذکر است پس از تماس با مشاور مورد نظر، شماره پرونده ملک دلخواه خود را جهت اطلاع در اخیار مشاور قرار دهید.

مراحل ثبت ملک فروشی در سایت املاک خانه سبز

پس از وارد شدن به سایت املاک خانه سبز در منوی سمت راست بالای صفحه بروی دکمه ثبت ملک یا در منوی وسط برروی دکمه سپردن ملک کلیک کنید. پس از کلیک برروی این گزینه شما با دو گزینه فروشی و اجاره‌ای روبرو می‌شوید. پس از انتخاب گزینه فروشی شما به صفحه تاییدیه تلفن همراه ارجاع داده می‌شوید. در این قسمت شما باید شماره همراه خود را جهت صحت آن برای دریافت کد ثبت کنید. پس از ثبت شماره همراه خود به شما یک پیامک که حاوی کد تایید است ارسال می‌شود. بعد از وارد کردن کد تایید به صفحه ثبت ملک فروشی وارد می‌شوید. در این قسمت فیلدهای ثبت ملک باید پر شوند تا اطلاعات ملک شما تکمیل شود. پر کردن فیلدهای ستاره‌دار الزامی هستند. در زیر می‌توانید برای فروش بهتر و سریع‌تر ملک خود تصویر انتخاب کنید. بعد از انجام این قدامات برروی گزینه ثبت ملک کلیک کنید.

مراحل ثبت ملک اجاره‌ای در سایت املاک خانه سبز

همانند ثبت ملک فروشی نیز از منوی سمت راست بالای صفحه بروی دکمه ثبت ملک یا در منوی وسط برروی دکمه سپردن ملک کلیک کنید. پس از کلیک برروی این گزینه شما با دو گزینه فروشی و اجاره‌ای روبرو می‌شوید. پس از انتخاب گزینه اجاره‌ای شما به صفحه تاییدیه تلفن همراه ارجاع داده می‌شوید. در این قسمت شما باید شماره همراه خود را جهت صحت آن برای دریافت کد ثبت کنید. پس از ثبت شماره همراه خود به شما یک پیامک که حاوی کد تایید است ارسال می‌شود. بعد از وارد کردن کد تایید به صفحه ثبت ملک اجاره‌ای وارد می‌شوید. در این قسمت فیلدهای ثبت ملک باید پر شوند تا اطلاعات ملک شما تکمیل شود. پر کردن فیلدهای ستاره‌دار الزامی هستند. در زیر می‌توانید برای اجاره بهتر و سریع‌تر ملک خود تصویر انتخاب کنید. بعد از انجام این قدامات برروی گزینه ثبت ملک کلیک کنید.

برچسب ها:

how use greenmelk ، greenmelk help

×

هر گونه مشکل و سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی می‌باشد


1